Топ










Слінг-сумка чоловіча Vector Bag через плече
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Слінг-сумка Vector Bag 🔥
Компактна, але максимально функціональна ідеальний варіант на кожен день.
Продумана до дрібниць: зручний розмір, міцний матеріал та грамотна організація простору. Можна носити як на ліву, так і праву сторону.
✔ 2 основних відділення
✔ всередині перегородка + кишеня на блискавці
✔ кишеню спереду та потайної ззаду
✔ розмір: 20×7×25 см
✔ регульований ремінь (до 130 см)
✔ водовідштовхувальний матеріал 💧
✔ якісна підкладка
✔ фірмова фурнітура
Стильно виглядає, зручно сидить і завжди тримає все потрібне під рукою.
📦 Ідеально для міста, поїздок та активного ритму життя
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 770 ₴



