Топ










Тактична сумка-барсетка через плече Desert Fox, колір койот / пісочний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактична сумка-барсетка через плече Desert Fox, колір койот / пісочний
Надійна, міцна та практична модель для міста, подорожей, активного відпочинку та тактичних завдань.
Завдяки універсальному дизайну сумку можна носити на грудях, через плече або на поясі, обираючи найзручніший формат.
Модель виготовлена з щільного зносостійкого матеріалу Oxford, який має водовідштовхувальні властивості, стійкий до проколів та щоденного активного використання.
Переваги моделі
- універсальний формат носіння
- міцний матеріал Oxford
- система MOLLE для кріплення аксесуарів
- карабін для ключів
- продумана внутрішня організація
- ідеально підходить для міста та outdoor використання
Функціонал
- фронтальна кишеня на блискавці
- 2 стропи MOLLE на фасаді
- внутрішня кишеня на блискавці по всій довжині
- 2 додаткові сітчасті кишені
- карабін для ключів
- задня кишеня на блискавці
- регульований ремінь до 110 см
Характеристики
- Розмір: 26 × 5 × 16 см
- Колір: пісочний / койот
- Матеріал: Oxford
- Тип: тактична сумка / барсетка / бананка
- Стиль: tactical / casual
- Виробництво: Україна
Desert Fox — ідеальний варіант для щоденного використання, активного відпочинку та тактичних потреб
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Пісочний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 689 ₴




