




Нагрудна сумка-бананка через плече Cube чорна чоловіча молодіжна стильна класична
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Нагрудна сумка-бананка через плече Cube (матова екошкіра)
Стильна та сучасна модель, яка поєднує класичний мінімалізм і вуличний стиль. Ідеальний варіант для щоденного використання — зручна, практична та продумана до деталей.
Сумка виготовлена з щільної матової екошкіри, яка відрізняється зносостійкістю та легкістю у догляді. Повністю металева фурнітура додає надійності та підкреслює стриманий дизайн без зайвих елементів.
Характеристики:
• Розмір: 25 × 18 × 5 см
• Колір: чорний
• Матеріал: матова екошкіра
Особливості моделі:
• 5 відділень для зручної організації речей
• Основне відділення + внутрішня кишеня на блискавці
• Дві додаткові внутрішні кишені
• Фронтальна кишеня для швидкого доступу
• Надійна металева фурнітура
• Регульований ремінь (до 110 см, ширина 3,5 см)
• Додаткова ручка для перенесення в руці
Практична, універсальна та стильна сумка, яка стане зручним аксесуаром на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина ручок | 95 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 740 ₴


