




Сіра чоловіча сумка через плече City medium
Чоловіча сумка-барсетка через плече
Модель City medium у сірому кольорі
⠀
Виконана з міцного, водовідштовхувального матеріалу, стійкого до проколів та зносу.
Дана модель має універсальний дизайн і підходить під будь-який стиль одягу, від спортивного, до повсякденного та ділового.
Стінки сумки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
Надійна та містка модель для повсякденного використання.
Ідеальне рішення для тих хто цінує якість та практичність використання
◾️Розмір: 23*18*7
◾️Колір: сірий
◾️2 основні відділення
◾️Відділення ззаду на блискавці
◾️Всередині підкладка та кишеня на блискавці
◾️Зручні тримачі, фірмова фурнітура
◾️Стінки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
◾️Міцна стропа з регулюванням довжини, максимум 155см
⠀
Зручна та практична сумка для чоловіків, для будь-яких ситуацій та завдань
Середній розмір та багато відділень - відмінне рішення для щоденного використання
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 595 ₴



