




Чоловіча чорна сумка барсетка через плече стильний мессенджер Luxury
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка барсетка через плече, месенджер, класична, міська повсякденна сумка для дрібних речей
Сумка - барсетка через плече Luxury
⠀
Максимально зручна модель для повсякденного використання.
⠀
Має багато відділень та дуже приємний на дотик матеріал
⠀
Універсальний дизайн без емблем та логотипів
⠀
-Колір: чорний
-Розмір: 25*18*7
- 1 відділень спереду та 1 позаду
-Також всередині додаткова підкладка , кишеня на блискавці та без фіксації
- Широкий ремінь з регулюванням довжини
⠀
Містка та практична для повсякденного використання
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴



