




Сумка через плече барсетка чоловіча базова чорна месендер міська City ST
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча чорна сумка-барсетка через плече
Містка та зручна модель, з великою кількістю відділень
Виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу, стійкого до зношування та проколів
Зверху є додаткова ручка
Всередині щільна підкладка
Універсальний дизайн і класичний чорний колір
⠀
◾️Розмір: 25*20*6
◾️Колір: чорний
◾️2 відділення на фасаді + 1 ззаду на блискавці
◾️2 основні відділення, всередині підкладка та кишеня на блискавці
◾️Зручні тримачі на бігунках, фірмова фурнітура
◾️Стінки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
Якісна, містка та практична сумка для чоловіків
Стане надійним помічником для різних завдань
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Без застібки |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 685 ₴



