




Сумка чоловіча чорна через плече 7 відділень 27*22*7 Street Command NC
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі чорні сумки-барсетки через плече Street Command NC
Містка та зручна модель, з великою кількістю відділень
Виконана з міцного водовідштовхувального матеріалу, стійкого до зношування та проколів.
⠀
Містка і зручна сумка для повсякденного використання, для різних завдань
Усього в даній моделі
⠀
Зверху є додаткова ручка
◾️Розмір: 27*22*7
◾️Колір: чорний
◾️3 відділення на фасаді + 1 ззаду на блискавці
◾️2 основних відділення, всередині підкладка та кишеню на блискавці
◾️Зручні тримачі на бігунках, фірмова фурнітура
◾️Стінки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
◾️Ремінь з регулюванням довжини, максимум 140 см
⠀
Надійна, містка та практична сумка для чоловіків
⠀
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴



