




Бананка сумка на пояс нагрудна чорна багато відділень RIDER
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимально практична та стильна бананка RIDER
⠀
Виконана з приємнішої екошкіри, мʼякої, приємної на дотик, яка не ламається та не загинається
⠀
Дизайн без емблем та логотипів, можна брати дану дану модель під будь який одяг
⠀
Має 3 відділення на блискавці та в середині перегородку з органайзером під картки
⠀
Можна носити на поясі чи на грудях, довгий ремінь, підходить на будь який зріст
⠀
Всередині даної моделі додаткова, щільна підкладка без ковзання
⠀
◽Розмір: 25*12*6
⠀
Відмінне рішення для повсякденного використання, зручна та надійна модель
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 12 см |
| Товщина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 885 ₴



