




Чорна сумка через плече барсетка чоловіча повсякденна Skjundao medium
Чоловіча сумка-барсетка через плече Skjundao medium
Дана модель виконана на 8 зручних відділень із міцного, водовідштовхувального матеріалу
Також у даній моделі Skjundao medium універсальний дизайн, який поєднує міський та класичний стилі.
Надійна та містка модель для повсякденного використання з великою кількістю відділень
◾️Розмір: 24*21*7
◾️Зверху є додаткова ручка
◾️Колір: чорний
◾️2 відділення на фасаді + 1 ззаду на блискавці
◾️У першому основному відділенні внтурі кишеня на блискавці, у другому перегородка
◾️Всередині кожного відділення є дополільна підкладка
◾️Зручні тримачі на бігунках та фірмова фурнітура
◾️Стінки додатково ущільнені піноматеріалом
◾️Ремінь з регулюванням довжини, максимум 150см
⠀
Сумка Skjundao medium – незамінний помічник для чоловіка на кожен день
Ідеальне рішення для тих хто цінує надійність, зручність та практичність використання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 145 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 695 ₴




