




Чоловічі сумки через плече барсетка Commander combi 2.0
Чоловічі сумки - барсетка через плече Commander combi 2.0
Дана модель виконана з міцного, водовідштовхувального матеріалу, стійкого до зносу та проколів.
Всього в цій сумці багато зручних відділень, що є великою перевагою, щоб зручно розмістити всі ваші необхідні речі
Універсальний дизайн для максимальної практичності використання
Стінки сумки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
Надійна та містка модель для повсякденного використання
◾️Розмір: 23*20*7
◾️Водовідштовхувальний матеріал
◾️Колір: чорно-зелений, комбінований
◾️1 відділення на фасаді + 1 ззаду на блискавці
◾️2 основних відділення, всередині додаткова, щільна підкладка та перегородка
◾️Зручні тримачі на бігунках та фірмова фурнітура
◾️Стінки додатково ущільнені піноматеріалом
⠀
Надійна та практична сумка для щоденного використання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 145 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 645 ₴




