




Чоловіча чорна сумка барсетка через плече месенджер City medium
Чоловіча чорна сумка барсетка через плече месенджер City medium

⠀
Виконана з міцного, водовідштовхувального матеріалу, стійкого до проколів та зносу.
Дана модель має універсальний дизайн і підходить під будь-який стиль одягу, від спортивного, до повсякденного та ділового.
Стінки сумки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
Надійна та містка модель для повсякденного використання.
Ідеальне рішення для тих хто цінує якість та практичність використання
◾️Розмір: 23*18*7
◾️Колір: чорний
◾️2 основні відділення
◾️Відділення ззаду на блискавці
◾️Всередині підкладка та кишеня на блискавці
◾️Зручні тримачі, фірмова фурнітура
◾️Стінки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
◾️Міцна стропа з регулюванням довжини, максимум 155см
⠀
Безумовно якісна та практична сумка для чоловіків, для будь-яких ситуацій та завдань
Середній розмір та багато відділень - відмінне рішення для щоденного використання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 595 ₴


