




Чоловіча сумка зелена маленька багато відділень Street mini green
Чоловіча сумка барсетка через плече Street mini green
Дуже зручна сумка для повсякденного використання модель - має невеликий розмір та багато відділень
Дана модель виконана з міцного, водовідштовхувального матеріалу, стійкого до зносу та проколів.
Всього в цій сумці 6 зручних відділень, що є великою перевагою, щоб зручно розмістити всі ваші необхідні речі.
Стінки сумки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
Зручна, надійна та практична модель для повсякденного використання.
◾️Розмір: 16*19*7
◾️Колір: чорний
◾️3 відділення на фасаді
◾️2 основних відділення, всередині підкладка та кишеню на блискавці
◾️Зручні тримачі на бігунках, фірмова фурнітура
◾️Стінки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей
◾️Зверху додаткова ручка з накладкою
◾️Довга стропа
⠀
Ідеальне рішення для тих хто цінує якість та практичність використання



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 545 ₴




