Топ продаж










Чоловіча сумка чорна барсетка через плече матова екошкіра Modern black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече MODERN у матовій текстурі
Дизайн у поєднанні міського та класичного стилів
У цій моделі поставлена металева фурнітура.
Всередину легко розміщується стандартний зошит
Основне відділення закривається на 2 бігунки, що дуже зручно у використанні
◽️Розмір: 20*4,5*24 (Д*Ш*В)
◽️Матеріал: Еко шкіра Zeus
◽️Колір: чорний
◽️4 відділення (на фасаді + всередині основного відділення перегородка та кишеня на блискавці)
◽️Ремінь регулюється, максимальна довжина 135 см
Зручний аксесуар для повсякденного використання.
Всі ваші необхідні речі будуть зручно поруч і надійно захищені




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 690 ₴




