Made in UA










Чоловіча матова сумка через плече Mini Casual 10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча матова сумка через плече Mini Casual 10 з металевою фурнітурою.
⠀
Зручний розмір для повсякденного використання
У даних моделях повністю металева фурнітура і ремінь додатково прошитий екошкірою
Виконана в універсальному дизайні без емблем та логотипів.
- Розмір: 17 * 4 * 21 (Д * Ш * В)
- Колір чорний
- Усередині щільна підкладка
- Ремінь подвійний, додатково прошитий еко шкірою
- 5 відділів (основне + всередині кишеня на блискавці та 2 додаткові без фіксації + кишеня на фасаді)
- У сумці повністю металева фурнітура із зручними тримачами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина ручок | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 645 ₴



