Топ продаж










Чоловіча сумка через плече планшетка месенджер 8 відділень матова екошкіра Gold
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-планшетка на 8 відділень
Виготовлена з матової екошкіри
⠀
Модель GOLD
⠀
Стильна та практична для повсякденного використання
⠀
-Розмір: 20*3*26 (ДШВ)
-Матеріал: екошкіра
-Довжина ременя 135 см
⠀
ота або подарунок — ідеальний варіант
⠀
Українське виробництво
Модель, яка буде незамінним помічником для чоловіка, щоб розмістити всі необхідні речі щоденного використання
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 689 ₴


