




Чоловіча сумка барсетка через плече Minimalist black
Чоловіча сумка-барсетка через плече Minimalist
Зроблена з матової екошкіри Zeus, м'якої, приємної на дотик
Поєднання міського та класичного стилів
Зручний аксесуар для повсякденного використання
Всі ваші необхідні речі (телефон, документи, ключі, павербанк, гаманець) будуть зручно поруч і надійно захищені
Стильний і лаконічний дизайн доповнить більшість вашого одягу.
⠀
Всередину з легкістю поміщається стандартний зошит
Основне відділення закривається на 2 бігунки, що дуже зручно у використанні
◽️Розмір: 20*4,5*24 (Д*Ш*В)
◽️Матеріал: Екошкіра Zeus
◽️Колір: коричневий
◽️4 відділення (на фасаді + всередині основного відділення перегородка та кишеня на блискавці)
◽️Ремінь регулюється, максимальна довжина 145 см
Для ділових зустрічей, на навчання та просто для щоденного використання чудове рішення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 575 ₴


