Made in UA










Чоловіча чорна сумка барсетка через плече Smart на 5 відділень
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна повсякденна сумка на 5 відділень з гладкої екошкіри Юпітер
Універсальний дизайн без емблем та логотипів, підійде під будь який одяг
Ваші речі завжди будуть зручно поряд і надійно захищені.
⠀
Виробництво Україна
-Розмір: 18 * 7 * 24 (Д * Ш * В)
-Колір чорний
-матеріал: екошкіра
-2 відділення на фасаді
-Відділення ззаду
-всередині підкладка + карман на блискавці
-Зрічні тримачі на бігунках
-Регулювання довжини ремня, максимум 135 см
Стильна та практична сумка для повсякденних задач
⠀
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 525 ₴





