Топ продаж










Чоловіча сумка через плече планшет месенджер Gold
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно стильна та зручна сумка - планшетка на 8 відділень
⠀
Модель GOLD
⠀
Для всіх шанувальників потужного стилю і зручності використання
Зручні кишені , місткий розмір
Стінки додатково ущільнені піноматералом для захисту речей
⠀
-Розмір: 20*3*26 (ДШВ)
-Матеріал: фактурна екошкіра
-Довжина ременя 135 см
⠀
Собі чи на пордарунок - ідеальний варіант
⠀
Надсилаємо Новою та Укр поштою
Модель що буде незамінним помічником для чоловіка, щоб розмістити всі необхідні дрібні речі
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 675 ₴


