Made in UA










Чоловіча сумка через плече барсетка планшет Harvest
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече, планшет з екошкіри Флотар
⠀
Неймовірно приємний матеріал + металева фурнітура
⠀
Стильна, містка та зручна сумка в допомогу чоловікам для щоденного використання. Щоб всі необхідні дрібні речі були зручно поряд і надійно захищені
⠀
-2 відділення ззовні + 1 на блискавці всередині
-Також всередині додаткова підкладка
-Розмір: 26*21*4
-Колір: чорний
-Регулювання довжини ременя, максимум 130 см
⠀
Відправки Новою та Укр поштою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 575 ₴






