Made in UA










Чоловіча сіра сумка через плече Барсетка Wallaby Combi 2.0 стильна містка повсякденна сумка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сіра сумка через плече Барсетка Wallaby Combi 2.0 стильна містка повсякденна сумка
Модель Wallaby Combi Street 2.0
⠀
Містка та зручна сумка для повсякденного використання
Стильна, міцна та практична. Всі необхідні речі будуть зручно поруч та надійно захищені
⠀Виробництво: Україна
Гарантія якості
◾️Розмір: 22*19*6
◾️Колір: сірий
◾️Відділення на фасаді та ззаду на блискавці
◾️Всередині підкладка перегородки
◾️Ніз посиленої еко шкіри
◾️Міцний ремінь
Надсилання Новою поштою та Укр поштою
Оплата: на пошту, на карту, безпечна Пром оплата
Всім приємних покупок
⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 475 ₴



