Топ продаж










Чоловіча сумка барсетка через плече стильна повсякденна міцна чорного кольору Nike Найк месенджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка барсетка через плече стильна повсякденна міцна чорного кольору Nike Найк месенджер

Зручна, містка та легка сумка на кожен день.
- Розмір: 23*19*6
- Колір: чорний
- Матеріал: Оксфорд
- Відділення на фасаді
- Відділення ззаду
- Усередині перегородка
- Поміщається стандартний зошит
- Регулювання довжини ременя, максимум 130 см
Виробництво Україна
Гарантія якості
Відправки Новою поштою й Укр поштою
Оплата: на пошті, на карту, безпечна Пром оплата
Всім приємних покупок)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина ручок | 115 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 445 ₴



