




Чоловіча сумка барсетка через плече чорного кольору фактурний шкірозамінник зручні відділення стильна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка барсетка через плече чорного кольору фактурний шкірозамінник зручні відділення стильна
Універсальна сумка месенджер. Зручний середній розмір стане незамінною для щоденного використання. Поміщається стандартний зошит. Якість і лаконічність
⠀

⠀
◾️ Розмір: 23/20/5
◾️ Матеріал: шкірозамінник
◾️ 3 зовнішні відділення + відділення ззаду
◾️ В основному відділенні перегородка
◾️ Регулювання довжини ременя
◾️ Ручка для перенесення в руці.
⠀
Відправки: Новою поштою/Укр поштою
Оплата: на пошті, на карту, Пром оплата
Всім приємних покупок)
З повагою команда Harizmati4noy
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 655 ₴



