Топ продаж










Чоловіча нагрудна сумка з натуральної шкіри сумка бананка слінг нагрудна чорна містка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча нагрудна сумка з натуральної шкіри сумка бананка слінг нагрудна чорна містка
Максимально стильна та якісна нагрудна сумка з великою кількістю відділень
Модель, яка стане важливим і зручним аксесуаром для чоловіка
☑️ Чудова якість
☑️ Універсальний стиль
☑️ 3 відділення + металева фурнітура
☑️ Можна носити на ліву та праву сторону завдяки двом металевим карабінам
Розмір 30*17*9
Колір: чорний
Гарантуємо якість і задоволення від купівлі
Доставка Новою поштою й Укр поштою
Оплата: на пошті, на карту, безпечна Пром оплата
⠀
Продовжувати покупки переходьте в каталог
З повагою HARIZMATI4NOY
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 9 мм |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Стиль | Casual |
| Жорсткість | Жорстка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина | 17 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
- Ціна: 1 245 ₴



