




Чоловіча спортивна сумка барсетка Nike Найк через плече вмістна щоденна PU шкіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча спортивна сумка барсетка Nike Найк через плече вмістна щоденна PU шкіра
Зручна сумка для щоденного використання, Для найбільш важливих дрібних речей.
Виповнена з високоякісною екожі, з зручними відділеннями
-Розмер: 24*18
-Цвіт: чорний
-Матеріал: Еко шкіра
-Відділення на фасаді + 1 ззаду
- Всередині підкладка
Регулювання ременя, Долина 130 см
Гарантія якості / У нашому магазині завжди є обмін і повернення
Відправки Новою поштою і Укр. поштою
Оплата: на пошті, на карту, безпечна Пром оплату
Усім приємнох покупок )
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴



