




Чоловіча спортивна стильна сумка через плече повсякденний месенджер місткий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча спортивна стильна сумка через плече повсякденний месенджер місткий
Модель Wallaby Combi Street
⠀
Містка та зручна сумка для щоденного використання
Стильна, міцна та практична
⠀Виробництво: Україна
Гарантія якості
◾️Розмір: 22*19*6
◾️Колір: темно-сірий
◾️Відділення на фасаді та ззаду на блискавці
◾️Усередині підкладка перегородка
◾️Низ посилений екошкірою
◾️Міцний ремінь
Відправки Новою поштою й Укр поштою
Оплата: на пошті, на карту, безпечна Пром оплата
Всім приємних покупок)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина ручок | 125 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 489 ₴



