Made in UA










Чоловіча косметичка органайзер екожа стильна зручний несер повсякденний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча косметичка органайзер екошкіра стильна зручний несер повсякденний
Чудовий органайзер для різних завдань
Стане незамінним помічником для чоловіка
Власне виробництво HArizmati4noy select Гарантія якості
Універсальний дизайн без емблем і логотипів
-Матеріал: Еко шкіра Zeus, щільна, приємна на дотик
-Цвіт: коричневий
-Розмер: 25*16*9
- Усередини підкладка і перегородка з сітки
-Кант по периметру для кращого утримання форми
-Сбок ручка прошита еко шкіроюй
-Фурнітура трактор і металевий бігун
Відправки Новою поштою і Укр. поштою
Оплата: на пошті, на карту, безпечна Пром оплату
Усім приємнох покупок )
З повагою команда Harizmati4noy
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 395 ₴


