Made UA










Чоловіча сумка через плече, барсетка з екошкіри чорного кольору на багато відділень місткий месенджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече, барсетка з екошкіри чорного кольору на багато відділень місткий месенджер
Модель: CARGO фактурна
Універсальна, містка сумка-барсетка
Характеристики:
▪️фактурна ЕКО-шкіра
▪️5 відділень:
-зовнішня кишеня;
-основне відділення з перегородкою
-всередині 2 кишені на блискавці.
▪️Ремінь прошитий
▪️Довжина ременя: 150 см
▪️Розмір: 26*20*7

Відправки:
☑️Новою поштою
☑️Зміцнює поштою
Способи оплати:
☑️ Повна оплата
☑️ Пром оплата
☑️ Накладений платеж
Продовжувати покупки переходьте в каталог 
З повагою HARIZMATI4NOY
⠀
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 125 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 545 ₴


