Made in UA










Чоловічий матовий гаманець Old Craft матовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець Old Craft на заклепках в матовій шкірі
⠀
-Універсальний дизайн
-Стильний та практичний
⠀
-Розмір: 11×9 см
-2 відділення під карти
-1 відділення для купюр
-Фіксація на кнопці
⠀
Лаконічний дизайн та практичний розмір, зручний у щоденному використанні
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 8.5 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 11.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 475 ₴

