Новинка










Чоловічий коричневий тримач для купюр 100% Натуральна шкіра Затискач для грошей на кнопці
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий тримач для купюр 100% Натуральна шкіра Затискач для грошей на кнопці
Класичний затискач для грошей на кнопці з натуральної матової шкіри
Зручний та стильний
⠀
100% Натуральна шкіра Crazy Horse
⠀
▪️Лазерне розкривання
▪️Ручне прошивання
Кнопка - антик
⠀
Акуратне розкривання та шви
⠀
◽️Колір: кориневий (є також в чорному кольорі)
◽️Розмір: 11 см х 8 см х 1 см
◽️Товщина шкіри: 1.5 мм
⠀
Виробництво Україна
Відправлення:
☑️Новою поштою
☑️Укр поштою
Способи оплати:
☑️ Повна оплата
☑️ Пром оплата
☑️ Оплата при отриманні
Продовжити покупки переходьте до каталогу
З повагою команда HARIZMATI4NOY!)
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 10 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 399 ₴

