




Чоловіча сумка через плече натуральна шкіра Барсетка Чоловіча шкіряна сумка для документів повсякденна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече-шкіра Барсетка Чоловіча шкіряна сумка для документів планшет
Міцна сумка з натуральної шкіри та з великою кількістю відділень.
Стане надійним помічником для щоденного використання
Універсальний і лаконічний дизайн, нічого зайвого.

◾️Розміри: 22*18*7
◾️Сумка складається з 5 відділень:
-3 кишені на фасаді;
-основне відділення;
-кишеня на блискавці ззаду.
◾️Ремінь регулюється, максимальна довжина 150 см.
◾️Всередині щільна підкладка
◾️На бігунках зручні тримачі
◾️Додатково ручка для перенесення в руці
⠀

Відправки Новою поштою щодня до 17.00
Укр поштою вівторок-зубота до 19200
☑️ Повна оплата
☑️ Пром оплата
☑️ Накладений платеж
Продовжувати покупки переходьте в каталог

З повагою HARIZMATI4NOY
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 135 мм |
- Ціна: 999 ₴





