Топ продаж










Чоловічий слінг бананка сумка на груди натуральна шкіра Damask фактура
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрудна сумка-слінг з натуральної, фактурної шкіри
Модель Damask 2.0
Зручна, компактна модель для повсякденного використання
-Розмір: 16 * 7 * 29 (Д * Ш * В)
-Колір чорний
-Матеріал: поліестер
-Всередині підкладка
-Всього в сумці 3 відділення: 2 основні відділення + 2 кишені, на фасаді та ззаду
Стильна та практична модель для дрібних речей на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина ручок | 125 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 699 ₴



