Made in UA










Сумка барсетка месенджер чоловіча, через плече, екошкіра, містка, чорна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Месенджер "P R E S T I G E" фактурна. ( є також у гладкій текстурі, дивіться всі оголошення)
Одна з найприємніших моделей нашого асортименту
⠀
Лаконічний стиль і зручний формат для найнеобхідніших речей щоденного використання.
Вироблена з високоякісної екошкіри + металева фурнітура на всіх відділеннях.
⠀
◾️ Розміри: 25/20/6
◾️ Матеріал: Екошкіра, щільна, приємна на дотик
◾️ Сумка складається з 4 відділень:
-основне відділення;
-всередині 2 кишені для дрібниць (телефон, блокнот, паспорт);
-велика передня кишеня;
-всередині потайна кишеня на замку.
◾️ Ремінь регулюється, максимальна довжина 150 см.
⠀
Дуже красива модель, яка гідно послугує і стане надійним помічником на щодень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | S&T |
- Ціна: 750 ₴


