2 шт










Чоловіча чорна сумка барсетка через плече месенджер Rich man 11.0
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча чорна сумка барсетка через плече месенджер Rich man 11.0
Зручна модель в середньому розмірі та універсальному дизайні
Наплічний ремінь знімається
Відмінне рішення для повсякденного використання
Стильна та компактна модель із зручними відділеннями
◾️ Розмір: 22/19/5
◾️ Матеріал: шкірозамінник
◾️ 3 зовнішні відділення + відділення ззаду
◾️ В основному відділенні перегородка та кишеню на блискавці
◾️ Регулювання довжини ременя, максимум 130 см
◾️ Ручка для перенесення в руці
⠀Практична модель, в універсальному дизайні, стане чудовим помічником для чоловіка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина ручок | 135 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 775 ₴




