Топ продаж










Чоловіча сумка, барсетка, месенджер з Екошкіри
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка чоловіча сумка в універсальному форматі.
Виконана з високоякісною фактурною екошкірою.
Поставлена повністю металева фурнітура.
Сумка на 4 відділення (на фасаді, основне, всередині кишеня також на блискавці та перегородка)
Розмір: 25*20*6 ( поміщається зошит, щоденник, невелика книга)
Всередині підкладка.
Металеві карабіни.
Нейлонова стропа.
Міцний і практичний месенджер, який точно стане в пригоді чоловікові для найрізноманітніших завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 649 ₴


