




Чорна чоловіча сумка через плече барсетка багато відділень Aoitan 2.0
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча чорна сумка барсетка через плече Commander Aoitan
Відмінне рішення для повсякденного використання.
Виконана із зносостійкого, водовідштовхувального матеріалу
Багато зручних відділень, з надійною фурнітурою
⠀
Є ручка для перенесення у руці.
◾️Розмір: 24*20*5
◾️Колір: чорний
◾️2 відділення на фасаді + кишеня на блискавці ззаду
◾️2 основних відділення + всередині додатково кишеню на блискавці
◾️Всередині підкладка
◾️Зручні тримачі на бігунках та фірмова фурнітура
Стінки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей.
Зручна та надійна модель на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина ручок | 155 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 675 ₴



