Топ продаж










Чоловіча барсетка сумка через плече багато відділень міцна текстильна невелика хакі зелена
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча барсетка, сумка через плече, чорна текстильна маленька
Найкомпактніша, текстильна модель нашого асортименту з безліччю відділень.
Водовідштовхувальний матеріал
Розмір: 20*16*5
2 основних відділення
3 невеликі кишені на фасаді + 1 відділення ззаду
Усередині основного відділення перегородка
Ручка для перенесення в руці
Довгий ремінь через плече, підходить для високих чоловіків
Відділення ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей.
Однозначно чоловікові така сумочка точно потрібна та стане в пригоді в безлічі ситуацій.
Поміститься все необхідне та навіть більше.
Дуже зручна завдяки акуратному розміру та безлічі відділень.
Гарантуємо задоволення від купівлі)
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина ручок | 135 мм |
- Ціна: 620 ₴





