Made in UA










Чоловіча сумка через плече чорна молодіжна месенджер багато відділень стильна Smart
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече чорна молодіжна месенджер багато відділень стильна Smart
ВІДЕООГЛЯД
Сумка виготовлена з водовідштовхувального матеріалу, міцного, зносостійкого.
Універсальний дизайн без емблем і логотипів для максимальної практичності.
Всього в сумці 5 відділень: 2 на фасаді, на блискавці, відділення на липучці ззаду, в основному відділенні всередині кишеня на блискавці.
Всередині підкладка.
Розмір: 22*17*3
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 5 мм |
| Стиль | Casual |
| Кількість відділень | 5 |
| Колір | Чорний |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 16 мм |
| Висота | 22 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина ручок | 140 мм |
- Ціна: 450 ₴





