Made in UA










Сумка барсетка чоловіча, чорна екошкіра, вертикальна містка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка барсетка чоловіча, чорна екошкіра, вертикальна містка
Чудова чоловіча сумка в стильному дизайні.
Поєднання міського та класичного стилів.

◾️Розміри: 25/20/6, поміщається зошит
◾️Металева фурнітура
◾️Сумка складається з 4 відділень:
-велика передня кишеня на замку;
-основне відділення;
-кишеня перегородка;
-всередині потайна кишеня на замку.
◾️Ремінь регулюється, максимальна довжина 150 см.
◾️ Ущільнене дно та прошиті внутрішні відділення
◾️Металева фурнітура
◾️Сумка складається з 4 відділень:
-велика передня кишеня на замку;
-основне відділення;
-кишеня перегородка;
-всередині потайна кишеня на замку.
◾️Ремінь регулюється, максимальна довжина 150 см.
◾️ Ущільнене дно та прошиті внутрішні відділення
Гарантуємо якість і задоволення від купівлі
Стане в пригоді для найрізноманітніших завдань
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 560 ₴







