




Чоловіча двустороння сумка-барсетка через плече Commander 8 green
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча двостороння чорна сумка-барсетка через плече Commander на 8 відділень у чорно-зеленому кольорі
Містка та зручна модель, з великою кількістю відділень
Виконана з міцного водовідштовхувального матеріалу, стійкого до зношування та проколів.
⠀
Зверху є додаткова ручка
◾️Розмір: 26*22*7
◾️По 2 відділення спереду та позаду
◾️3 основних відділення, всередині підкладка та кишеня на блискавці
◾️Зручні тримачі на бігунках, фірмова фурнітура
◾️Стінки додатково ущільнені піноматеріалом для захисту ваших речей + прогумовані вставки
⠀
Якісна, містка та практична сумка для чоловіків
Стане надійним помічником для різних завдань щодня
⠀
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 695 ₴





