




Чоловіча стильна сумка барсетка месенджер через плече, середня
Чоловіча стильна сумка барсетка месенджер через плече, середня
Одна з найпопулярніших моделей!
Середній розмір,мітатична фурнітура та лаконічний дизайн роблять цю модель по-справжньому стильною і практичною.
Також дуже важливою деталлю є ремінь, який додатково прошитий Екошкірою.
⠀
Використана високоякісна екошкіра
Сумка має 5 відділень:
▫️основной;
▫️передній на блискавці;
▫️внутрішній на змійці;
▫️внутрішній додатковий великий
▫️внутрішній додатковий маленький
◾️ Металева фурнітура.
◾️ Регулювальний ремінець.
◾️ Максимальна довжина ременя 140 см.
◾️ Розміри сумки: Висота — 21 см, Ширина — 17 см, Товщина — 4 см
Усередині сумки кишеня також наметалевій блискавці.
По периметру сумки кант для кращого утримання форми.
Сумка дуже гарної якості та гідно послугує.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина ручок | 115 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 565 ₴



