




Мужская тактическая нагрудная сумка барсетка через плечо слинг мини рюкзак, цвет хаки, многофункциональная
Багатофункціональна сумка-барсетка-слінг
Підходить для тактичного та повсякденного використання
-Розмір:
.Вся сумка 44*24
.Основна частина 26*24
.Кишеня на фасаді 18*18
-Колір: хакі
-Можна носити на грудях на ліву та праву строни
-В основному відділенні підкладка + 2 додаткові перегородки + знизу люверси
-2 кишені на фасаді
-Стропи Молле на фасаді і по бокам
-Зверху липучка для шевронів
-Ручка для переноски в руці
-4 напівкільця зверху і знизу для зміни виду носіння
-Зверху на звороті кишеня для дрібниць , а на фасаді додаткова резинка для кріплення речей
-Ремінь регулюється , максимальна довжина 115 см
-Спина - сітка з кишенею на кнопці , ущільнена піноматеріалом
Відправка Новою та Укр поштою
Оплата: на пошті, на картку, безпечна Пром оплата
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 44 см |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | True |
| Стиль | Casual |
| Подкладка | True |
| Длина ручек | 100 мм |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Количество отделений | 6-10 |
- Цена: 645 ₴





