



Мужская тактическая сумка на грудь слинг бананка серая пиксель сумка через плечо
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мужская тактическая сумка на грудь слинг бананка серая пиксель сумка через плечо
Нагрудна сумка для тактичного та міського використання піксель сіра 3.0

Характеристики сумки:
-Розмір: 32*16*5
-Матеріал: міцний водовідштовхувальний матеріал Оксфорд 600d
-Основне відділення з прихованою кишенею
-Всередині підкладка
-Дві кишені на блискавці спереду та одна без фіксації
-Міцна стропа 3,8 см
-Надійна фурнітура зі зручними тримачами
-Носити можна на одну сторону , як для правші ( на лівому плечі )
Відправка Новою поштою та Укр поштою
З повагою harizmati4noy
Всім вдалих покупок )
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Вьетнам |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 32 см |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Трапеция |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | True |
| Плечевой ремень | True |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Количество отделений | 4 |
| Размер | Средний |
- Цена: 485 ₴


