Топ продаж










Мужская нагрудная сумка тактическая пиксель сумка бананка слинг через плечо
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мужская нагрудная сумка тактическая пиксель сумка бананка слинг через плечо
Нагрудна сумка для тактичного та міського використання піксель зелена 3.0
Характеристики сумки:
-Розмір: 32*16*5
-Матеріал: міцний водовідштовхувальний матеріал Оксфорд 600d
-Основне відділення з прихованою кишенею
-Всередині підкладка
-Дві кишені на блискавці спереду та одна без фіксації
-Міцна стропа 3,8 см
-Надійна фурнітура зі зручними тримачами
-Носити можна на одну сторону , як для правші ( на лівому плечі )
Відправка Новою поштою та Укр поштою
Всім вдалих покупок )
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Вьетнам |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 32 см |
| Длина | 326 см |
| Ширина | 5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Трапеция |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | True |
| Плечевой ремень | True |
| Длина ручек | 125 мм |
| Стиль | Casual |
| Состояние | Новое |
| Количество отделений | 4 |
| Размер | Средний |
- Цена: 485 ₴


